POZOR!! Dne 13.11. se koná spojená hodina Jógy od 19:00. Klienti, kteří navštěvují lekce od 17:00 prosíme o zadání rezervaci v rozvrhu normálně na tento čas.

Prosíme klienty, aby na hodiny cvičení nosili ručníky a boty na cvičení. / boty s výjimkou Pilátes a Jógy!
Ručníky lze zapůjčit i na recepci studia za poplatek 20 Kč.

Děkujeme

Cvičení maminky s dětmi - chodíci děti

 

I pololetí: 20.9. až 13.12.

Cena: 1200,- Kč
Ukázková lekce jednotlivý vstup 90,- Kč

Při neobsazení celého kurzu lze hodiny navštěvovat za jednotlivý vstup 130,- Kč.

Nutná rezervace v rezervačním systému.

Na kurz je nutné přihlásit se předem /telefonicky, mailem, osobně/

 

Nápň kurzu:

Lekce v malých skupinách, kde rodiče s dětmi cvičí, zpívají, tančí, učí je první říkadla. Je to zároveň prostor, kde máte vyloženě čas jen jeden pro druhého, kde si rodiče užívají naplno své děti a děti naplno pozornost svých rodičů. A v neposlední řadě prostor pro setkávání rodičů se stejně starými dětmi. 

Děti získávají jistotu ve svých prvních krůčcích, během cvičení mají mnoho podnětů, které je motivují k pohybu a podporují správný psychomotorický vývoj. Různé pomůcky oživí cvičení i další aktivity během lekce, rozvinou rozumové, smyslové a pohybové schopnosti.  

Naučíme se správně a bezpečně manipulovat s dětmi a zároveň se je naučíme držet, zvedat a nosit tak, aby nás z toho nebolela záda. Aktivně se zapojíte do cvičení a protahování, hlavně maminky, aby byly stále v dobré fyzické i psychické kondici a byly plné energie při péči o rodinu. Vítáni jsou i tatínci!

 

 


Rozvrh cvičení

 Čtvrtek 10:00 - 10:45

Instruktor

Petra Eichhornová