• Moxie pohybové studio Plzeň

  MOXIE -/ z aj překladu / Odhodlání – k němu je třeba velké množství energie, kterou my lidé musíme vynaložit na to, abychom něčeho dosáhli. My jsme se odhodlali založit toto pohybové studio pro zdraví. Odhodlání bylo velké a teď máme před sebou kus cesty. Chtěli bychom přesvědčit i Vás, ať toto odhodlání v sobě najdete a přišli si k nám zacvičit.
 • Moxie pohybové studio Plzeň

  V našem pohybovém studiu se může najít každý z Vás. Cvičení, které zde máme, jsou určeny pro všechny věkové kategorie od nejmenších až po lidi, kteří si již užívají klidného stáří. Máme zde 2 cvičební sály, v kterých si dle rozvrhu můžete najít vhodnou pohybovou aktivitu právě pro Vás.
 • Moxie pohybové studio Plzeň

  Naši instruktoři jsou lidé, kteří se s Vámi rádi podělí o svojí energii i zkušenosti, které nasbírali po dobu své životné cesty, která se vine v šlépějích pohybu !. Nepotřebujeme jen všichni hubnout, ale najít sám/a sebe a k tomu je nutné zkoušet nové věci.
 • Moxie pohybové studio Plzeň

  Kromě cvičení se u nás můžete zdokonalovat v cizím jazyku nebo si přijít odpočinout při masáži, pedikúře, kosmetice či načerpat teplé paprsky v soláriu. Vezměte svého potomka, partnera či rodiče a rády Vás všechny u nás uvidíme!Začít není nikdy pozdě, stačí se jen odhodlat! Adriana a Iva
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Aktuality

 • Hygiena
Prosíme klienty, aby na hodiny cvičení nosili ručníky a boty na cvičení. / boty s výjimkou Pilátes a Jógy!Ručníky lze zapůjčit i na recepci studia za poplatek 20 Kč. Děkujeme

18.5. začínáme opět naživo!
Bližší informace obdržíte od svých instruktorů přímo do mailu, nebo se můžete informovat na mailové adrese moxie@centrum.cz případně tel.čísle 724101898

Těšíme se na Vás!

 

25.2.2020 bude provoz studia na adrese Karla Steinera ukončen.

Od 9.3.2020 bude Moxie Pohybové studio nadále pokračovat ve své činnosti na adresách:

1.Vejprnická 56, Skvrňany (Prostory Střediska volného času Radovánek, 3.patro)

2. ZŠ Martina Luthera Školní nám.1

Rozvrh naleznete i nadále v rezervačním systému

Sportmánie pro děti ve věku 5-15 let

 Je Vaše dítě blázen do sportu a pohybových aktivit? Nebo naopak chcete zlepšit jeho sportovní dovednosti? Pak je tento kroužek právě pro Vaše dítě.

Kroužek sportmánie se snaží vytvořit kladný vztah ke sportu a systematicky rozvíjet základní pohybové dovednosti dětí základních škol. Kroužek je vhodný pro kluky i holky ve věku od 5 do 15 let (při velkém počtu dětí, bude kroužek rozdělen do věkových kategorií). Během lekcí bude respektována fyzická zdatnost všech dětí. Děti se mohou těšit především na nové kamarády, zábavu a sportovní vyžití. 

Sportmánie bude probíhat 1x týdně. Lekce budou probíhat pod vedením lektorky Adély, která s naším pohybovým centrem Moxie již spolupracovala jako vedoucí na letním příměstském táboře. Adéla je studentka pedagogické fakulty na Západočeské univerzitě a momentálně pracuje jako asistentka pedagoga na základní škole. S vedením dětského kolektivu má bohaté zkušenosti. Již 5 let jezdí na dětské letní tábory jako oddílová vedoucí a 3 roky vede družstvo dětských hasičů, kde děti pravidelně trénuje a systematicky připravuje na závody v požárním sportu. 

Sportmánie je zaměřena na sportovní rozvoj dětí a především vedením k fair-play. Sportovní plán lekcí je pestrý a dbá se na pravidelné střídání pohybových činností. Během nichž je důraz kladen především na zábavnou a hravou formu. Za příznivého počasí, mohou lekce probíhat i ve venkovním prostředí. Na kroužku sportmánie se budou využívat různých sportovní pomůcky jako například: gymnastické míče, overbally, švihadla, bosu, obruče i klasické míče.

 

Cena kurzu I pololetí: 1450,- Kč

25.9. 2019 - 29.1.2020


V případě volné kapacity, je možné  navštěvovat lekce i jednotlivě - vstup 95,- Kč
V tomto případě je nutná vždy rezervace v rezervačním systému.

Kurz bude otevřen v případě 5 přihlášených dětí. 

Rozvrh cvičení

Středa 17:00 - 18:00 Sál 2

 

Instruktor

Adéla Valachovská

 

Najdete nás na FACEBOOKU