POZOR!! Dne 13.11. se koná spojená hodina Jógy od 19:00. Klienti, kteří navštěvují lekce od 17:00 prosíme o zadání rezervaci v rozvrhu normálně na tento čas.

Prosíme klienty, aby na hodiny cvičení nosili ručníky a boty na cvičení. / boty s výjimkou Pilátes a Jógy!
Ručníky lze zapůjčit i na recepci studia za poplatek 20 Kč.

Děkujeme

Cvičení maminky s dětmi - lezci

 

 

I pololetí: 20.9. až 13.12. NEOTEVŘENO

Cena: 1200,- Kč
Ukázková lekce jednotlivý vstup 90,- Kč 

Na kurz je nutné přihlásit se předem /telefonicky, mailem, osobně/

Nápň kurzu:

V dospělosti nás často provází bolesti zad, kloubů a další. Vše ale většinou začíná již v útlém věku. Malé děti mají obvykle dobré dispozice ke zdravému pohybu i vývoji, ale stylem života si to jako lidé umíme pěkně zkazit! Pojďme podpořit děti ve správném pohybu a růstu a pojďme se jako rodiče od svých dětí leccos naučit - nikdo už nikdy nevymyslí lépe to, co vymyslela sama příroda! Budou naším vzorem ve správném dýchání i pohybech.

Lekce jsou v malých skupinách. Děti během cvičení zaujme mnoho podnětů, které je motivují k pohybu. Naučíme se správně a bezpečně s dětmi manipulovat a zároveň se je naučíme držet a zvedat tak, aby nás z toho nebolela záda. Budeme používat i různé pomůcky, které oživí cvičení i další aktivity během lekce a nastimulují rovnovážné reakce a koordinaci pohybů. To vše v bezpečné náruči mámy nebo táty. 

Se cvičením a protažením nezapomínáme ani na rodiče, hlavně maminky, aby se jim po těhotenství a porodu opět vrátila fyzická i psychická kondice.

 

 Rozvrh cvičení

 Neotevřeno

Instruktor

Petra Eichhornová