Pozor! kurz Cvičení maminky s dětmi od 2 a do 2 let, přesunut na společnou hodinu ve středu od 9:00.

Těšíme se na Vás.

Cvičení pro těhotné

th-foto-2Užijte si jedno z nejkrásnějších období vašeho života ve formě a plné energie!

Většina žen se v těhotenství bojí i chůze po schodech. Strach ze cvičení v jiném stavu však není na místě. Ty z Vás, které cvičili již před těhotenstvím, v tom mohou směle pokračovat. A ty které ne, mají nejvyšší čas začít !
Pomocí vhodného cvičení během normálně probíhajícího těhotenství můžeme zredukovat nebo odstranit nepříjemné stavy jako otoky nohou, bolesti zad, nevolnost, těhotenskou cukrovku a další.
Dále nám napomůže s kontrolou přírůstku váhy, omezí výkyvy nálady, stres, nespavost, depresi a dodá nám energii a radost ze života.

Zkuste naše skupinová cvičení, pro nastávající maminky.

Hodiny vede paní Žaneta Kubešová.
Žaneta má opravdu bohaté zkušenosti co se těhotenství, porodu a poporodní regenerace týče a pracuje i jako DULA a terapeutka.
Na internetu je možné dohledat spoustu článku o této skvělé fyzioterapeutce.

Hodiny budou určitě velmi zajímavé, plné pohody a potřebných informací, takže věříme milé nastávající maminky, že si je u nás nenecháte ujít.

Cena cvičení

120 Kč/90 min - Lze zakoupit permanentku na 10 cvičení, kterou je potřeba vyčerpat v rozmezí 15 cvičebních lekcí. Cena 1100,- Kč

Maminky, které mají do porodu kratší dobu , dostanou kurz na odpovídající počet lekcí.

Hodina může být zrušena v případě nutnosti účasti instruktorky u porodu. V tomto případě bude vždy vyhlášen náhradní termín lekce.

 

Rozvrh cvičení

Na dotaz
Je nutné se informovat telefonicky na recepci studia, momentálně není vytvořená skupinka, protože všechny maminky nám porodili :-)

Jako náhrada pro těhotné maminy se konají hodiny SM Sytému - neboli SPS. Více informací naleznete na:

SM Systém

Instruktor

Žaneta Kubešová