V červenci a v srpnu pojede studio v omezeném provozu, rozvrh hodin sledujete vždy aktuálně v rezervačním systému. Zároveň Vás prosíme o včasné rezervace, aby instruktoři nečekali do poslední chvíle, jestli hodina proběhne.
Co se týká provozu solária - recepce bude vačšinu léta mimo provoz, takže v případě zájmu rezervovat solárium telefonicky. Předem děkujeme za pochopení.
Přejeme všem krásné a pohodové léto plné sluníčka a skvělých zážitků.

 
 
 

HIIT+strečink

HIIT (high intensity interval training - vysoce intenzivní intervalový trénink) je kardio posilovací cvičení, které spočívá ve střídání vysoké a nízké zátěže. Tento trénink vás nabije energií, zlepší vaši kondici, kardiovaskulární systém a zaručí spálení až šestkrát více kalorií než při aerobním cvičení střední intenzity. Nebude to však zadarmo. Při tomto tréninku si dáme opravdu do těla a občas si sáhneme až na dno svých sil. Díky tomu, že HIIT nám zabere jen zhruba půl hodiny, další část lekce se budeme věnovat intenzivnímu strečingu. Díky takto koncipované hodině budete vždy odcházet s dobrou náladou, plní energie a pravděpodobně za velmi krátkou dobu zhubnete. Tento trénink není vhodný pro úplné začátečníky. 

Cena cvičení

90 Kč

Rozvrh cvičení

Nedělě - 18:00 - 19:00 Sál 1

Instruktor

Anástázie Germanová