V červenci a v srpnu pojede studio v omezeném provozu, rozvrh hodin sledujete vždy aktuálně v rezervačním systému. Zároveň Vás prosíme o včasné rezervace, aby instruktoři nečekali do poslední chvíle, jestli hodina proběhne.
Co se týká provozu solária - recepce bude vačšinu léta mimo provoz, takže v případě zájmu rezervovat solárium telefonicky. Předem děkujeme za pochopení.
Přejeme všem krásné a pohodové léto plné sluníčka a skvělých zážitků.

 
 
 

Kondiční posilování

Kondiční posilování je forma posilování ve středním tempu. Hodina bude plná posilovacích cviků, díky kterým zpevníme problémové partie. Lekce vždy začne zahřátím, poté bude následovat samotné posilování celého těla a to především s vlastní vahou a cvičebními pomůckami jako je bosu, fitball, overball, malé činky, gumičky apod. Konec tréninku bude vždy zaměřen na uvolnění a protažení celého těla. Díky této lekci zpevníte celé tělo, zlepšíte svoji vytrvalost, výkonnost, sílu, rovnováhu, pohyblivost a držení těla. Trénink je vhodný pro všechny, kterým vyhovuje střední tempo tréninku a důraz na správné provedení jednotlivých cviků.

Cena cvičení

90 Kč

Rozvrh cvičení

Nedělě 19:00 - 20:00 Sál 1

Instruktor

Anastázie Germanová