V červenci a v srpnu pojede studio v omezeném provozu, rozvrh hodin sledujete vždy aktuálně v rezervačním systému. Zároveň Vás prosíme o včasné rezervace, aby instruktoři nečekali do poslední chvíle, jestli hodina proběhne.
Co se týká provozu solária - recepce bude vačšinu léta mimo provoz, takže v případě zájmu rezervovat solárium telefonicky. Předem děkujeme za pochopení.
Přejeme všem krásné a pohodové léto plné sluníčka a skvělých zážitků.

 
 
 

Hana Janíčková

  • Specializace: Moderní tanecUNADJUSTEDNONRAW thumb 938

 

Jedna z vášní, která mě doprovází od malička až do dospělosti, je tanec.
Svou základní taneční průpravu jsem získala v baletním studiu Storm pod vedením Petra Čejky a dalších profesionálních tanečníků.
Později jsem se věnovala aerobiku, např. u Soni Kasíkové, na několika maratonech a vyhrála jsem miss aerobik za ZŠ.
Pak mě pohltil hip hop, tak jsem si založila svou taneční skupinu.
Na VŠ jsem v rámci svého studia výchovy ke zdraví prošla kurzem fitness, zdravotně regenerační TV a dalšími. Lektorské zkušenosti mám i ze svého studia pedagogického lycea a předškolní a mimoškolní pedagogiky.
Poté jsem dva roky tančila párovou latinu, zejména salsu u Jeana Bapstiste Omara a vyzkoušela jsem si další taneční styly jako zumba, samba, jazz dance, moderní tanec a jiné.
Jako učitelka v MŠ jsem vedla děti k pravidelnému zdravému pohybu a tanci.
Když pak přišlo na svět naše vytoužené miminko, tanec šel stranou a vrátila jsem se k němu až po dvou letech, tentokrát ve formě street dance u Lucky Bachové.

Teď bych ráda všechny tyto zkušenosti zúročila na hodinách moderního tance v Moxie.

Jelikož jsem si za svůj život vyzkoušela mnoho tanečních stylů od baletu po street dance, rozhodla jsem se spojit vše dohromady a tvořit něco nového,což moderní tanec dokonale umožňuje. Na mých tanečních lekcích budeme tančit choreografie zahrnují contemporary, jazz dance, street dance, muzikálový tanec, improvizaci aj.