Dnes začal předprodej kurzu Jógy pro pokročilé na II pololetí, které začíná v únoru 2019.
Každé úterý od 18:30 do 20:00
20 lekcí 3040,- Kč
10 lekcí 1600,- Kč

Při zakoupení kurzu do 21.12.2018 5% SLEVA

 

Akce na permanentky do Solária!

Do konce roku můžete využít 10% slevu na permanentky do solária.

Ceny po slevě vypadají následovně:

  • 60minut 405 Kč

  • 90minut 585 Kč

  • 120minut 747 Kč

Platnost všech 4 měsíce.

 

SM System

Kdo může cvičit

Cvičení je vhodné pro jakoukoliv věkovou skupinu od 5 let do 100 let – děti, ženy, muži, senioři, těhotné, nevrcholové i vrcholové sportovce. SM systém -neboli SPS je vhodný pro lidi s problémy bolesti zad nebo kteří chtějí poruchám páteře předejít. Cvičení má také velký význam u prevence a léčby poruch velkých kloubů – kloub kyčelní, kolenní a ramenní, kluby nohou a klenba nožní. Tuto metodu využívá i mnoho vrcholových sportovců jako kondiční trénink s cílem zlepšit sportovní výkon a předejít přetížení a degeneraci páteře a velkých kloubů při sportu.

Co je SPS

Metoda "SM systém" neboli "Stabilizační a Mobilizační Systém" se opírá o 30let postupného vývoje a 25 let klinických zkušeností s tímto cvičením u pacientů s bolestmi páteře v bederní, hrudní i krční oblasti, u pacientů s akutním výhřezem ploténky a u skoliózy. V Německu je dokonce léčba (cvičení SP systém) touto metodou hrazena zdravotní pojišťovnou.

Cvičení se skládá se sestavy cviků dle MUDr. Richarda Smíška, které pomáhají správně aktivovat spirální svalové řetězce a tím umožnují protahovat páteř směrem vzhůru a zajistí tak ploténkám mezi obratli dostatečný prostor pro léčbu a regeneraci. Díky špatným návykům (sedavé zaměstnání, práce na notebooku) máme spirální svalové zřetězení ochablé a zároveň velmi přetěžované vertikální svalové zřetězení, které způsobují stlačování obratlů k sobě a meziobratlové ploténky jsou namáhány.

Je jedno, jakou máte motivaci. To, že jste si zvolili SP systém, je tím správným krokem ke zdravému tělu a spokojenosti.

 

Cena cvičení

120 Kč

Rozvrh cvičení

Úterý 8:30 - 9:30   NUTNÉ REZERVACE  Lektorka Žaneta

POZOR !!! Hodina může být zrušena v případě nutnosti účasti instruktorky u porodu. V tomto případě bude vždy vyhlášen náhradní termín lekce.

--------------------------------------

Od listopadu 2018 máme pro Vás v nabídce i odpolední kurz  lekcí SM Systému s lektorkou Štěpánkou.

Každý čtvrtek od 19:10

V kurze nám zbývají ještě 3 volná místa, takže máte stále možnost se přihlásit.

Kurz je vždy na 10 lekcí v ceně 140 kč/lekce. Do konce zbývá ještě 7 lekcí.

Místa je možné doplnit i jednotlivým vstupem v ceně 160 Kč/rezervace v rezervačním systému.

Do kurzu se můžete hlásit na recepci studia.

Vzhledem k velkému zájmu Od ledna 2019 poběží kurz i v dalším termínu. Bližší informace naleznete již brzy na našich www stránkách nebo fcb.

 

Instruktor
Žaneta Kubešová

Štěpánka Bursíková