I v novém roce si s námi můžete dát do těla, či už živě nebo online připojením do živé hodiny.

Rozvrh naleznete v rezervačním systému.

 

Rozvrh

Vážení klienti,

Vstupujete do našeho on line rezervačního systému a proto Vás prosíme o pečlivé přečtení podmínek rezervací a dobíjení kreditů.  Zároveň Vás prosíme o potvrzení souhlasu se zpracováním údajů.

Pro rezervaci je nutná jednak registrace a jednak dostatečný počet kreditů na Vašem klientském účtu. Po potvrzení registrace získáte kredit na objednání první akce. Tuto první lekci zaplatíte v hotovosti při své první návštěvě přímo u instruktora /to znamená, že hodina není zdarma/.

Pozor rozvrh je rozdělený na 2 sály/ 2 adresy cvičení - náhled se přepíná na začátku stránky.

Kredity lze dobít v hotovosti přímo u instuktora hodiny, nebo bezhotovostně převodem na náš účet /číslo účtu Vám sdělí instruktoři, nebo ho naleznete ve svém klientském účtu/.

Platnost kreditů a ceny:
Vložené Kredity  mají platnost rok.


Platnost zvýhodněného kreditu je 18 týdnů.

 
Vložené kredity/peníze jsou nevratné.
V případě potřeby možný převod na jinou osobu.


Po vypršení platnosti již nelze starý kredit opět obnovit. Hlídejte si proto pečlive platnosti svých kreditů! V případě problému s vyčerpáním nás kontaktujte telefonicky včas!

Rezervace je možné rušit 5 hodin před začátkem hodiny – po této době již není možné rezervaci zrušit a hodina Vám bude započtena jako odcvičená. Hlídejte si proto pečlivě svoje rezervace a v případě, že zrovna nebudete mít možnost přístupu na internet, volejte nebo pište včas svému instruktorovi.

V případě, že nebudete mít možnost přístupu na internet, rezervace lze i nadále zadávat telefonicky či mailem. V tomto případě provede instruktor rezervaci za Vás - v každém případě je nutné mít dostatečný počet kreditů na Vašem klientském účtu.

Hodiny lze navštěvovat i bez rezervace, ale může se Vám stát, že hodina již bude obsazena, nebo se naopak pro malý počet rezervací nebude konat.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhaje kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.


Verzi pro rezervaci mobilním telefonem naleznete zde: https://moxie.chytra-rezervace.cz/webapi/


Vaše studio Moxie.

rozvrh
Zobrazit rozvrh